Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


LICZNIK ODWIEDZIN


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobromierzu ul. Włoszczowska 10, 29-120 Kluczewsko kontakt: osp_dobromierz@vp.pl tel:781 961 738

Czuwanie przy Grobie Pańskim

Czuwanie przy Grobie Pańskim

Opublikowany 2017/04/11

Zapraszamy wszystkich druhów strażaków z OSP Dobromierz do aktywnego udziału w czuwaniu przy Grobie Pańskim. Od tego roku w porozumieniu z innymi jednostkami naszej parafii wprowadzono zmiany rotacyjne w czuwaniu. Jako pierwsi czuwają druhowie z OSP Bobrowniki, druga zmiana w sobotę od godziny 3:00 do 12:00 OSP Dobromierz, po nas OSP Stanowiska a kończy czuwanie OSP Łapczyna Wola.  

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?