Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ożarów 2016

Opublikowany 2016/06/12

12 czerwca 2016r. w Ożarowie  odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w których startowała chłopięca drużyna z naszej jednostki.

W zawodach wzięło udział 26 młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt i chłopców funkcjonujących przy Ochotniczych Strażach Pożarnych działających na terenie województwa świętokrzyskiego.

Drużyny MDP - zwycięzcy Zawodów Sportowo–Pożarniczych szczebla powiatowego rywalizowały na stadionie w Ożarowie w dwóch konkurencjach:
- rozwinięcie bojowe,
- bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami.

Konkurencje te oraz całe zawody oceniała komisja sędziowska powołana przez świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Naszą jednostkę reprezentowali: Jakub Kłudziak, Kacper Zapalski, Krystian Bąk, Adrian Musiał, Adam Depta, Karol Depta, Piotr Szymczak, Sławomir Lipiński, Jakub Skórnicki, Jakub Szostkiewicz. Opiekunem MDP jest druh Marcin Jajko. Nasza drużyna zajęła 6 miejsce na 13 możliwych.

Zdjęcia z zawodów w zakładce GALERIA.