Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Opublikowany 2016/05/03

W dniu św. Floriana pragniemy przekazać wszystkim Druhom Strażakom najserdeczniejsze życzenia, wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Życzymy aby ten piękny dzień był źródłem siły w życiu codziennym, a także przyniósł spełnienie oczekiwań i planów zarówno osobistych jak i zawodowych.

Bądźmy przykładem jak w dzisiejszych czasach można i należy godnie sprawować swoje obowiązki.

Życzymy wszystkim Druhom Strażakom bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwego powrotu z akcji

Niech św. Florian nieustannie czuwa nad Nami, a Nasze rodziny otacza opieką duchową!

Zarząd JKSRG OSP w Dobromierzu